Hepaslimin – opinie, działanie oraz cena

Rate this post

Niektórzy pacjenci narzekający na problemy z wątrobą sięgają po suplement diety pod nazwą Hepaslimin. Według producenta preparat ten wspomaga wątrobę, zachowanie prawidłowej masy ciała oraz trawienie. Nie jest to natomiast preparat na odchudzanie, choć niektórzy tak sądzą. Składniki Hepasliminu mają pomagać w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby i jelit, zapobiegać gromadzeniu się tłuszczu oraz rozkładać lipidy, wspierając tym samym utrzymanie właściwej masy ciała.

 Uwaga! Redakcja Poleca Green Barley Plus!

  • Spala tłuszcz
  • Oczyszcza ciało
  • Walczy z cellulitem
  • Poprawia urodę
  • 100% naturalne składniki

Sprawdż Więcej!

 

Hepaslimin – składniki

Każda tabletka Hepasliminu zawiera 600 mg L-asparaginianiu ornityny, 210 mg choliny, 150 mg wyciągu z ziela karczocha, 150 mg wyciągu z liści ostrokrzewu paragwajskiego, 60 mg wyciągu z korzenia cykorii oraz 60 mg wyciągu z ostryżu długiego.

Dominuje więc ornityna – aminokwas, który pomaga w usuwaniu amoniaku z organizmu. Jest on odpowiedzialny za procesy odtruwania oraz wspomaga regenerację uszkodzonych komórek wątrobowych. Ornityna znana jest m.in. w postaci leku Hepatil.

Wspomniana wyżej cholina to naturalny składnik, jeden z budulców błony komórkowej. Zioła wspomagają natomiast trawienie, a ostryż długi przeciwdziała odkładaniu się zapasów tłuszczu.

Hepaslimin opinie – co ludzie sądzą o produkcie?

Nie jest łatwo ustalić, jakie opinie na temat tego suplementu diety dominują w internecie, zwłaszcza, że nie wiadomo, które z nich są wynikiem autentycznych doświadczeń użytkowników, a które wytworem copywriterów i speców od tzw. marketingu opinii. Można się spotkać zarówno ze stwierdzeniami typu „działa tak, jak reklamują”, „pomaga trawić i przyspiesza metabolizm”, jak również negatywnymi w rodzaju „zmarnowałam swój czas i pieniądze”. Powodem krytyki jest fakt, że opakowanie zawierające 30 tabletek wystarczy tylko na pięć dni.

Również opinie internautów traktujących Hepaslimin jako preparat odchudzający są skrajnie zróżnicowane: można spotkać euforyczne wypowiedzi typu „moja żona jest jakby smuklejsza, zamawiam jej właśnie następne opakowanie”, ale i „nie ubył mi ani jeden kilogram”.

Wielu internautów zdaje się nie rozumieć, czym są suplementy diety, a czym nie są. Przypisywanie preparatom tego typu roli leczniczej, zwłaszcza w oderwaniu od podstawowego działania, jakim jest właściwe odżywianie, prowadzi nieuchronnie do rozczarowań. Gdzieniegdzie z kolei opinie kształtują się odwrotnie: ktoś, kto stracił na wadze w wyniku stosowania diety i aktywności fizycznej, może upatrywać źródła sukcesu w działaniu suplementu diety.

Gdzie kupić Hepaslimin?

Suplement diety Hepaslimin jest powszechnie dostępny w aptekach internetowych i stacjonarnych. Jego wyszukiwanie poprzez serwis informujący o dostępności leków wykazało, że można ten preparat dostać bez problemu w najbliższej aptece, nie ma też trudności z zakupem on-line. Cena 1 opakowania w aptekach internetowych wynosi od 8,65 do 14,99 zł (bez kosztów wysyłki).

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+