Jak odchudzają się gwiazdy i celebrytki? Sekrety pięknych figur

Rate this post

Wiele diet odchudzających pozwala wyłącznie na krótkoterminowe zrzucenie wagi. Dlatego aby skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów, warto wziąć przykład z najlepszych wzorców. Pięknymi figurami cieszy się wiele krajowych i światowych gwiazd, które dawniej miewały problemy z nadwagą. Kluczem do sukcesu jest nie tylko samo schudnięcie, ale również utrzymanie zdrowej diety i ustabilizowanie wagi.

 

Diety gwiazd na świecie

Większość najefektywniejszych diet z których korzystają celebrytki, opiera się podobnych założeniach. Gwiazdy spożywają przede wszystkim stosunkowo nieduże posiłki, które starają się przyjmować w regularnych odstępach czasu. Diety największych światowych gwiazd w dużym stopniu opierają się na spożywaniu sporej ilości potraw zawierających nienasycone kwasy tłuszczowe. Bardzo proporcjonalnie i rozsądnie odżywia się chociażby Jennifer Aniston, która stara się przyjmować optymalne ilości węglowodanów, białka oraz tłuszczy.

Kim Kardashian dodatkowo wyeliminowała z jadłospisu słodycze, zastępując je dużą ilością jarzyn oraz kurczaka przyrządzanego na wiele sposobów.

Produktami ekologicznymi odżywia się również Gwyneth Paltrow, która kilka razy w tygodniu uczęszcza na trening dance cardio. Wiele światowych gwiazd korzysta także z indywidualnie ułożonych diet.

Cindy Crawford unika nie tylko tłuszczy i słodyczy, ale również wielu gatunków mięsa. Modelka na śniadanie je wyłącznie egzotyczne owoce popijane wodą mineralną, a w ciągu dnia urozmaica swój jadłospis porcją ryżu i sushi, a także rybami, kurczakiem czy jarzynami na parze. Jeśli marzysz o tym by Twoje ciało przypominało gwiazdorski ideał, przeczytaj artykuł o najlepszych balsamach ujędrniających.

Diety polskich gwiazd

Również wiele polskich gwiazd korzysta z racjonalnie ułożonych diet uzupełnionych odpowiednią ilością ćwiczeń fizycznych. W większości celebrytki decydują się na utrzymanie pięknej sylwetki nie tylko ze względów zawodowych, ale również zdrowotnych. Jedną z najbardziej spektakularnych była metamorfoza Magdy Gessler, która zrzuciła aż 17 kilogramów.

Słynna restauratorka korzystała z diety opierającej się na spożywaniu surowych ryb oraz soku z limonki. Sporo uwagi zwróciła na siebie Iwona Węgrowska, której udało się schudnąć 5 kilogramów w niecałe dwa tygodnie. Gwiazda korzystała ze słynnej diety kopenhaskiej, przynoszącej bardzo szybkie i skuteczne efekty, jednak wymagającej sporej liczby wyrzeczeń. O negatywnym wpływie choroby tarczycy na metabolizm wypowiadała się Katarzyna Dowbor.

Dieta odchudzająca stosowana przez prezenterkę ogranicza się do spożywania o połowę mniejszych porcji. O wiele bardzie restrykcyjnie podchodzi do diety Agata Młynarska, która wykluczyła ze spożywanych przez siebie potraw ziemniaki oraz pieczywo. Prezenterka trzy razy w tygodniu uczęszcza również na trening, spędzając godzinę na bieżni i wykonując zestaw ćwiczeń ułożonych przez trenera.

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+