Limace Journee Moja opinia i gdzie kupiłam oryginalny krem

Rate this post

Szukasz idealnego kremu na zmarszczki? A może po prostu masz chęć na pielęgnację cery? W tym treściwym artykule postanowiłam podzielić się pewnym rozwiązaniem, który miałam okazję sprawdzić. Jest to krem Limace journee. Serum te dostępne jest w Polsce już od długiego czasu. Postanowiłam sprawdzić ten produkt i podzielić się własnymi doświadczeniami. Są to doświadczenia wyłącznie moje. Od razu zaznaczam, że są one pozytywne 😊 Oczywiście w tej publikacji wytłumaczę dlaczego.

Kup krem Limace lub poznaj szczegóły – kliknij TUTAJ

Krem Limace poznałam z polecenia koleżanki z pracy

Najpierw chciałabym napisać skąd dowiedziałam się o tym kremie. Właściwie to poleciła mi go koleżanka z pracy podczas „przypadkowej dyskusji o urodzie”. Pracuję w salonie kosmetycznym więc jest to codzienny temat. Koleżanka z pracy była zadowolona z Limace. To tylko sprowokowało mnie by go sprawdzić do czego też zachęcała moja koleżanka z pracy. Poszukałam nieco informacji o tym kremie. Jakieś opinie, efekty i skład. Wszystko mnie przekonało do zakupu. Oczywiście krem Limace można kupić tylko przez internet tutaj. Tak zrobiłam, dostarczono mi go 2 dni potem w paczce.

Pierwsze wrażenia co do kremu Limace

Pierwsze wrażenie dotyczące wyglądu opakowania są dobre. Widać, że dopracowano także wygląd zewnętrzny produktu. Piękny kolor, enigmatyczny napis Limace Journee bardzo mi się podoba. Otwierając zobaczymy piękny widok, mleczny krem o delikatnej konsystencji. Już sam jego zapach pobudza zmysły. No cóż, teraz pozostało mi go sprawdzić jak on działa na mojej skórze.
Przez pierwsze dni widać było znaczną różnicę. Nie chodzi mi tu jeszcze o te zmiany na skórze. Bardziej o jego przyjemny dotyk że tak to opiszę. Krem rozprowadza się równomiernie, bez żadnych grudek. Nie jest tłusty. Od pierwszych aplikacji czuć delikatność jaką rozprowadza po twarzy. Co najważniejsze jak już wcześniej pisałam ma super zapach. Nie jest on na szczęście mocny, ale po zaciągnięciu się nim można pobudzić zmysły 😊
Pomijając dalsze szczegóły jego zapachu, skupie się teraz na jego działaniu. Po tygodniu nie odczułam znacznej różnicy. No może poza nawilżeniem, które odczułam już po 2 dniach od zakupu. Dla mnie akurat jest to dość istotna sprawa. Moja cera charakteryzuje się tym, że jest sucha w okresie jesienno-zimowym. Warto też wspomnieć, że bez podkładu stosując ten krem wyglądam świetnie 😊 Jestem z tego zadowolona.

Opinie o Limace
Opinie o kremie Limace na jednym z forum. Źródło: https://z-pamietnika-dietetyka.pl/limace-opinie/

Pozostałe efekty kremu Limace

Po kilkunastu dniach, już nie wspominając o innych drobnych efektach tego kremu mogę napisać, że pierwsze różnice można zauważyć nawet gołym okiem. Drobne zmarszczki które przykuwały kiedyś moją uwagę zniknęły. Oczywiście były to zmarszczki, które można było zobaczyć po dokładnym przyjrzeniu się. Na szczęście minęły dzięki Limace po kilkunastu dniach stosowania. Nie pamiętam niestety dokładnie kiedy. To był prawdopodobnie już 3 tydzień kuracji kremem. Moja opinia o Limace co do zmarszczek już jest pozytywna. Tutaj jestem naprawdę zaskoczona jak sobie poradziło te serum, bez problemu.

Innym efektem, który zauważyłam to brak porów. Miałam kilka miejsc, gdzie były one widoczne po dokładnym przyjrzeniu się ale po 3 tygodniach zniknęły. Wystarczyły 3 tygodnie stosowania Limace i już mój problem z porami poszedł w zapomnienie 😊 Świetna sprawa, nie ukrywam że był to jeden z celów który chciałam osiągnąć. Stosowałam kiedyś inny krem, ale tamten nie dał rady. Limace akurat bez problemu uporał się z porami. Świetnie!

Efekty Limace po miesiącu u mnie

Przejdźmy teraz do efektów po miesiącu stosowania kremu Limace journee który aplikowałam systematycznie, codziennie. Tak, chyba jest to istotna informacja, by ten krem stosować codziennie. Chyba nawet są do tego jakieś wskazania od tej firmy. Niestety nie pamiętam, ale raczej jest gdzieś napisane parę zdań jak stosować te serum właściwie.
Po miesiącu zmarszczki nadal niewidoczne. Pozytywnie. Pory niewidoczne? Na szczęście tak. Jakie dalsze efekty po tym kremie? Myślę, że dojdzie do tego nieco mocniejsze nawilżenie które odczułam jeszcze bardziej niż na początku stosowania. Oczywiście to na plus. Skutków ubocznych nie zauważyłam. Żadnych wyprysków, nic takiego strasznego przez ten czas nie zauważyłam, także moja cera świetnie przyjęła ten krem. Cóż mogę więcej napisać. Jest dobrze i bez sensu chyba jest się rozpisywać w kwestii efektów, które zapewne i tak każdy odczuje w inny sposób i w innym czasie. W moim przypadku świetnie poszło.

W jakiej cenie kupiłam krem Limace Journee i gdzie?

Jeżeli chodzi o cenę przedstawionego kremu to mogę śmiało napisać, że nie jest drogi jak na swoje działania. Ja mam już 3 sztukę kremu więc w moi przypadku się opłaca. Z takich efektów jakie opisałam można śmiało wydać właśnie 179 złotych za ten Limace. Nie jest to jakiś problem kupić kilka naraz, ale ja osobiście preferowałabym zakup jednej sztuki w ramach testu.
Natomiast gdzie kupiłam ten krem Limace? Tak jak pisałam wcześniej, można go kupić tylko przez internet. Dokładnie kilkając w ten poniższy przycisk można kupić oryginalny krem Limace.

Oficjalny sklep Limace i opinie zainteresowanych – tutaj

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+