Melatolin Plus na nerwy i dobry sen!

Rate this post

Miewasz kłopoty ze snem? Budzisz się w nocy, nerwowo spoglądasz na ekran telefonu i zastanawiasz, kiedy ta noc wreszcie się skończy? Dzień wcale nie zapowiada się lepiej. Jesteś rozdrażniona i poddenerwowana, nie możesz skoncentrować się na pracy. Cóż mogę napisać. Otóż moja droga, tak wyglądają skutki uboczne bezsenności. Dalej idziesz w zaparte? Zaparzasz kolejną kawę, twierdząc że sen jest dla słabych? Rób tak dalej i czekaj na śmierć. Tak, dobrze przeczytałaś – na śmierć!

Bezsenność – cichy zabójca

Nieleczona bezsenność zwiększa ryzyko przedwczesnego zgonu nawet o 58%. Dodatkowo może skutkować rozwojem demencji, cukrzycy, depresji a nawet raka!

 • Sen zwiększa produktywność, poprawia pamięć i koncentrację. Na pewno słyszałaś o tym, że przed ważnym egzaminem czy trzeba zjeść porządne śniadanie i dobrze się wyspać!
 • Badania przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych wykazały, że osoby zmagające się z bezsennością są aż sześciokrotnie bardziej podatne na rozwój depresji w porównaniu do tych, które spokojnie przesypiają całą noc.
 • Bezsenność idzie zazwyczaj w parze z otyłością. Skąd taka zależność? Otóż w trakcie snu nasz organizm produkuje leptynę – hormon odpowiedzialny za uczucie sytości. Wniosek jest prosty – niewyspana jesz więcej, przybierając tym samym na wadze. Proste i logiczne.
 • Nie wiem jak Ty, ale ja kiedy się nie wyśpię czuję się fatalnie. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o brak humoru czy rozdrażnienie… A symptomy łudząco przypominające te, który towarzyszą grypie czy przeziębieniu. Łamie mnie w kościach, mam podwyższoną temperaturę. Podsumowując: bezsenność zaburza pracę układu immunologicznego – obniża odporność organizmu. Stąd objawy o których pisałam wyżej.
 • Choć przyjęło się mówić, że zdrowie jest najważniejsze kwestię wyglądu traktujemy priorytetowo. Zwłaszcza, my kobiety. Każda z nas chciałaby wyglądać pięknie i młodo – zatrzymać czas. Ciężko to zrobić, zarywając kolejną noc z rzędu. Podkrążone oczy, spuchnięta twarz i zmarszczki jakby takie bardziej widoczne… Niewyspany organizm wydziela więcej kortyzolu – hormonu stresu, który niszczy włókna kolagenowe i prowadzi do przedwczesnego starzenia się organizmu.

I co dalej jesteś taka harda czy już skruszałaś? Pewnie przeklinasz mnie w duchu, myśląc: skoro jesteś taka mądra, wyuczona i w ogóle, to udziel jakiejś konkretnej rady. Napisz, jak w skuteczny sposób można pokonać bezsenność. Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem, KRÓLOWO!

Sposoby na bezsenność

Styl życia oraz codzienne nawyki mają ogromny wpływ na jakość naszego snu. Dlatego na początek radziłabym Ci właśnie na nich się skupić.

 • Ustal harmonogram dnia – kładź się o stałych porach
 • Nie pij alkoholu bezpośrednio przed snem
 • Śpij w zaciemnionym pomieszczeniu
 • Nie korzystaj z komputera/smartfona w łóżku
 • Zrezygnuj z picia kawy w godzinach wieczornych lub popołudniowych
 • Nie śpij w ciągu dnia
 • Nie zabieraj problemów dnia codziennego do łóżka

Przestrzegaj tych zasad przez miesiąc. Po upływie tego czasu sprawdź czy coś się zmieniło.

Aktualizacja

I jak tam? Lepiej? Czy dalej kicha? Pewnie przeklinasz mnie w myślach. Właśnie zmarnowałam miesiąc swojego życia. Przykro mi, chciałam dobrze. Mam nadzieję, że po tym spędzonym z tabletkami Melatolin Plus powiesz coś innego.

Melatolin Plus 

Naturalne ekstraktu roślinne, melatonina, l-tryptofan, L-teanina, Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) oraz witamina B6 to kompozycja która koi nerwy, ułatwia zasypianie, zapewnia zdrowy i regeneracyjny sen. Suplement diety Melatolin Plus jest bezpieczny – nie powoduje uzależnień, nie wywołuje skutków ubocznych.

Melatolin Plus przeznaczenie

Suplement diety stosowany w celu zniwelowania skutków ubocznych stresu i wspomagania zasypiania.

Melatolin Plus działanie

 • redukuje uczucie zmęczenia i rozdrażnienia
 • ułatwia zasypianie
 • wspiera prawidłowe funkcje psychiczne
 • redukuje liczbę przebudzeń w ciągu nocy
 • niweluje objawy jet-lagu oraz pracy w systemie zmianowym

Melatolin Plus opinie

Melatolin Plus to preparat, który pokochały miliony! Pomimo krótkiej obecności na rynku zdążył zjednać sobie rzeszę fanów. W tym mnie – największą wielbicielkę! Gdybym była złośliwa i samolubna, nie podzieliłabym się z Wami tą jakże cenną informacją. Odesłałabym Was do lekarza, który skasowałby 100 zł za przepisanie jakiś tam ziółek. Może z czasem, sami byście się dowiedzieli o istnieniu Melatolin Plus. Aczkolwiek śmiem twierdzić, że mogłoby Wam to zająć trochę czasu. Otóż jest to preparat sprzedawany tylko i wyłącznie za pośrednictwem Internetu, więc nie poleci Wam go miła Pani farmaceutka, a ja  Aneta – kobieta, która przez kilka lat walczyła z bezsennością.

Moja walka z bezsennością 

Początkowo myślałam, że to wina stresu. Zmieniłam pracę na bardziej spokojną, generalnie przewartościowałam kilka spraw. Nie pomogło. Następnie zaopatrzyłam się w melisę – dalej to samo. Swojego czasu piłam nawet specjalną mieszankę ziół ojca Klimuszko. I nawet widziałam jakąś tam różnicę. Niestety, organizm szybko się przyzwyczaił…. Efekty zniknęły. Byłam załamana. Przypuszczam, że doskonale znasz to uczucie – leżysz w łóżku, chcesz zasnąć a nie możesz. Szlag człowieka trafia! I w taki oto sposób, pewnej bezsennej nocy, odpaliłam komputer (choć wiem, że nie powinnam), wpisałam w okno wyszukiwarki hasło: tabletki nasenne bez recepty. Przejrzałam setki stron, przeczytałam tysiące artykułów. Definicję bezsenności miałam w jednym palcu. Podobnie zresztą jak jej przyczyny i metody leczenia – jedną z polecanych była właśnie suplementacja Melatolin Plus. Kupiłam, spróbowałam, pozbyłam się problemów z zasypianiem.

 

Początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona, tabletki… Naturalne bo naturalne, ale to jednak tabletki. Najbardziej obawiałam się tego, że się uzależnię – po ich odstawieniu, bezsenność powróci. Tak się nie stało. Pomimo tego, że kurację Melatolin Plus zakończyłam kilka miesięcy temu, dalej śpię spokojnie. Dodatkowo stałam się mniej nerwowa. Nie złoszczę się o głupoty – brudne pranie czy zaległe zmywanie.

Noc jest do spania, a dzień do działania. Nie zmieniaj tego, co zapoczątkowała Matka Natura! Zamów Melatolin Plus!

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+