Omnadren 250 opinie i efekty

Rate this post

Omnadren 250 jest olejowym preparatem złożonym z 4 różnych związków testosteronu. Produkowany jest w Polsce przez firmę „Polfa”. Jest on mieszaniną estrów testosteronu , które po podaniu domięśniowym wchłaniają się z różną prędkością. Zapewnia to utrzymywanie się stałego poziomu testosteronu przez dłuższy okres czasu. Testosteron po podaniu domięśniowym dostaje się bezpośrednio do krwi z pominięciem wątroby , a następnie wiąże się w około 99% z globuliną wiążącą androgeny. ok. 1 % pozostaje nie związany i jest formą aktywną biologicznie. Dawkowanie Omnadrenu 250 w różnych zespołach chorobowych jest przyjmowane jako 1ampułka (1ml ) na 4 tygodnie we wstrzyknięciu domięśniowym. W medycynie Omnadren 250 znalazł zastosowanie m.in. w leczeniu: impotencji spowodowanej hipogonadyzmem, zespole pokastracyjnym , hipogonadyzmie , a u kobiet m.in. w zaawansowanym raku gruczołu piersiowego. Omnadren 250 ma silne właściwości anaboliczne i równie silne właściwości maskulinizujące ( androgenne ).

W czasie stosowania Omnadrenu , w dawkach znacznie przekraczających lecznicze , dochodzi do bardzo dużego magazynowania wody w organizmie , co może wyrażać się już po kilkutygodniowym stosowaniu obrzękami . Obrzęki często umiejscawiają się w ciągu dnia w okolicach podudzi , uniemożliwiając chodzenie (dłuższy spacer powoduje bardzo dotkliwy ból ). Inne działania uboczne Omnadrenu , wtedy gdy jest stosowany przez kulturystów w dużych dawkach , to znacznie podwyższony poziom agresji co może prowadzić do konfliktu z innymi osobami , a nawet do konfliktu z prawem. Równie uciążliwym działaniem ubocznym tego specyfiku może być trądzik posterydowy oraz zmiany zapalne skóry w postaci krost szczególnie na skórze pleców, barków, pośladków. Związane to jest z przemiana testosteronu do DHT , czyli dihydrotestosteronu , a bezpośrednio ze zwiększonym wydzielaniem przez gruczoły łojowe skóry i z zatkaniem ujść tych gruczołów. Omnadren jest jednym z tych sterydów , który jest stosowany przez różnych kulturystów w różnych ilościach. Mam na myśli to , że przez początkujących często jest przyjmowany w dawce 1 ampułka na tydzień lub dwa tygodnie ale spotkałem się też ze stosowaniem Omnadrenu 250 przez zaawansowanych kulturystów w ilościach dochodzących do 2 ampułek i więcej dziennie. Chyba nie muszę Cię przekonywać jak duże obciążenie mogą stanowić dla organizmu takie dawki i w jak wysokim natężeniu mogą wystąpić działania uboczne .

Kulturysta przyjmujący takie dawki podobny jest do grającego w rosyjską ruletkę . Poniżej schemat stosowany przez zaawansowanych kulturystów. Jest to ” ciężki ” i długi cykl trwający prawie 2 miesiące. Po zakończeniu dla utrzymania masy mięśniowej stosowany jest przez 3-4 tygodnie clenbuterol. Początkowo stosowany rosyjski dianabol , później zastąpiono czystszym i silniejszym polskim Metanabolem. Dodatkowo stosowany jest co 3 dni propionian testosteronu , utrzymuje to stężenie testosteronu we krwi na stałym poziomie , a jednocześnie łącznie z 30mg propionianu testosteronu w Omnadrenie, powoduje ogólne wyższe stężenie testosteronu w osoczu krwi. Propionianu nie podaje się w te same dni kiedy podawany jest Omnadren 250. Zgodnie z zasadą zmiany sterydu anabolicznego w środku cyklu , w drugiej połowie stosowany jest łagodny , dający mniej działań ubocznych ale posiadający wysoki indeks anaboliczny DecaDurabolin. Deca zapewnia dalszy , wolny przyrost masy mięśniowej. Ze względu na to, że estry testosteronu z łatwością konwertują do estrogenów, kulturyści często pomagają sobie blokerami receptorów estrogenowych (tamoxifen). Omnadren w Polsce dostępny jest na tzw. czarnym rynku lub na receptę w aptekach .

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+