Plastry na odchudzanie Sliminazer. Czy warto je kupić?

Rate this post

Plastry – niegdyś stosowane jako opatrunek, dzisiaj jako lek lub suplement diety. Chronią przed nieplanowaną ciążą, uśmierzają ból, pomagają rzucić palenie, oczyszczają organizm z toksyn, a nawet odchudzają! Czy mają większą skuteczność niż tabletki? Odpowiem tak:

 

Choć z zawodu nie jestem lekarzem, mam w sobie coś z doktor Quinn. Lubię nieść pomoc innym ludziom, a zwłaszcza biednym i naiwnym kobietom, które dla szczupłej sylwetki są w  tanie zrobić naprawdę wiele. Kiedyś katowały się Dukanem, dzisiaj mają do wyboru mniej wymagające metody. Wystarczy nakleić plaster i czekać aż tłuszcz zacznie znikać – tak przynajmniej twierdzi producent Sliminazer.

Sliminazer

To coś więcej niż zwykłe plastry odchudzające typu Catch Me Petach Me, to specjalistyczna formuła oparta na systemie transdermalnym. Brzmi jak tania ściema? Zgadzam się. Chociaż nie do końca.Brakuje mi tutaj jakiegoś amerykańskiego doktora, typu John Kowalsky, który zapewniałby że działanie plastrów Sliminazer zostało udwodonnione naukowo!!! Badaniami, o których dziwnym trafem nikt nie słyszał…. Hm…..

Dlaczego plastry Sliminazer nie pomogą Ci schudnąć?

Nie będę tutaj rozwodzić się nad składem, cen czy miejscem zakupu.Skoro jesteś na mojej stronie, potrafisz obsługiwać wyszukiwarkę. Wystarczy, że w prostokątne okienko Google wpiszesz hasło: Sliminazer, a w zamian otrzymasz informacje wszystkie interesujące Cię informacje. Skupię się na tym, aby udzielić Ci rzetelnej odpowiedzi na pytanie: dlaczego Sliminazer nie pomoże Ci schudnąć?

Prawda będzie brutalna, a żeby ją poznać musisz się udać do swojej łazienki. Co w niej widzisz? Półki uginające się od tony kosmetyków? Bingo!

  • Krem przeciwzmarszczkowy
  • Krem pod przeciwzmarszczkowy pod oczy
  • Serum wygładzające

Powiedz mi, ale tak szczerze czy dzięki tym preparatom udało Ci się zatrzymać czas? Wątpię! Owszem Twoja skóra jest bardziej gładka i nawilżona, ale zmarszczki nadal są widocznie. Sliminazer działa dokładnie takiej same zasadzie, czyli na wierzchniej warstwie skóry. Nie jest w stanie w ogóle przeniknąć przez barierę skóry właściwej, w której umiejscowione są komórki tłuszczowe!!!

Zdaję sobie sprawę z tego, że będziesz walczyć o Sliminazer jak lew! ! końcu 137 złotych piechotą nie chodzi. Z pewnością znajdziesz jakiś kontrargument, np. taki:

  • po przyklejeniu plastra na skórę czuje pieczenie i mrowienie

Wcale mnie to nie dziwi. Sliminazer zawiera w składzie pieprz cayenne, który jest jedną z najostrzejszych przypraw na świecie!

Jak odchudzić siebie, a nie portfel? 

Niestety, nie ma cudownego rozwiązania na nadwagę i otyłość! To bardzo złożony problem, który nie zawsze wynika z łakomstwa. Istnieje szereg chorób, które utrudniają redukcję wagi. Jeżeli jednak jesteś zdrowa i sprawna, postaw na dietę i sport. Przestrzegasz ogólnie zalecanych zasad: jesz pięć posiłków dziennie, pijesz dużo wody, unikasz słodyczy i nic? Sięgnij po dodatkowe wsparcie w postaci tabletek wspomagających odchudzanie. W przeciwieństwie do plastrów Slimianazer ich stosowanie ma sens.

Tabletki na odchudzanie 

Na rynku znajdziesz wiele preparatów wspomagających walkę z nadprogramowymi kilogramami. Aczkolwiek najlepsze efekty przyniosą te wieloskładnikowe. Przykładem takiego środka jest Silvets, którego działanie i skład zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów!

  • jagody acai – przyspieszają metabolizm i dodają energii
  • zielona herbata – oczyszcza organizm z toksyn
  • guarana – dodaje energii
  • pieprz kajeński – przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej
  • l-karnityna – zwiększa efektywność treningów
  • piperyna – wspomaga  pracę układu pokarmowego 

Dzięki tabletkom szybciej rozprawisz się z niechcianą oponką czy grubymi udami. Do wakacji zostało naprawdę niewiele czasu. Producent tabletek jest tego świadom. Przygotował dla nas promocję – 20%.KLIK. Myślę, że warto z niej skorzystać!

Niech to zdjęcie będzie ostrzeżeniem i motywacją jednocześnie. Ja już zaczęłam walkę o szczupłą sylwetkę, a Ty?

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+