Plastry odchudzające FatBlocker Patches – czy są skuteczne?

Rate this post

Choć nie każdy w naszym kraju mówi biegle po angielsku, słowo „fat” znają wszyscy. Od dzieci po dorosłych. Pełni ono funkcję pewnego rodzaju ostrzeżenia. Po jego przeczytaniu, w naszym głowach zapala się tzw. czerwona lampka, która mówi: „nie żryj”. 😀

Sami widzicie, tłumaczenie nie należy do najprzyjemniejszych.  Gruby, tłusty, opasły… Aczkolwiek warto zaznaczyć, że słowo „fat”często można zaobserwować w towarzystwie rzeczowników lub przymiotników, które całkowicie zmieniają jego kontekst.

Tego typu napisów nie uświadczysz w spożywczaku na dziale „Słodycze”. Musisz zajrzeć do alejki „Zdrowa żywność”.  Tam znajdziesz produkty o obniżonej zawartości tłuszczu oraz specjalistyczne suplementy diety, których stosowanie przybliży Cię do upragnionego celu – szczupłej sylwetki. W ten kanon wpisuje się bez wątpienia preparat FatBlocker Patches.

Plastry odchudzające FatBlocker Patches

FatBlocker Patches to środek, który został stworzony z myślą o osobach niezadowolonych z wyglądu swojego ciała. Kusi nie tylko nazwą, ale również formą i działaniem. Chyba zgodzicie się ze mną, że plastry to dość nietypowa forma suplementacji….Większość kojarzy je z ranami, otarciami czy zadrapaniami, a nie z odchudzaniem.

FatBlocker Patches – skład

Co jak co, ale do składu nie można się przyczepić. Jest naturalny i w pełni bezpieczny dla ludzkiego organizmu. Bazuje na takich substancjach jak:

 • jagody acai
 • pieprz kajeński
 • guarana

FatBlocker Patches – działanie

Śmiało można napisać, że FatBlocker Patches to preparat działający zgodnie z rytmem narzuconym przez zegar biologiczny człowieka. W ciągu dnia możemy liczyć na:

 • wzrost aktywności fizycznej i psychicznej
 • zwiększenie konecntracji
 • przyspieszenie tempa metabolizmu
 • zmniejszenie apetytu
 • obniżenie cholesterolu na poziomie komórkowym

A co przyniesie nam wieczór?

 • długotrwałe uczucie sytości
 • szybszy metabolizm
 • lepsze trawienie

FatBlocker Patches – efekty

Plastry dbają o naszą sylwetkę zarówno w dzień jak i w nocy, co znajduje odzwierciedlenie w spektakularnych spadkach wagi. Producent twierdzi, że dzięki FatBlocker Patches możemy schudnąć nawet 7 kg w dwa tygodnie!

FatBlocker Patches – jak stosować?

Stosowanie jest banalnie proste. Z FatBlocker Patches postępujemy dokładnie tak samo, jak z tradycyjnymi plastrami opatrunkowymi. Z tą małą różnicą, że nie naklejamy ich na ranę a miejsce z którego chcemy pozbyć się tłuszczu. Zazwyczaj są to uda, pośladki lub brzuch. FatBlocker Patches nosimy przez 8 godzin. Po upływie tego czasu zastępujemy go nowym.

FatBlocker Patches – cena, gdzie kupić?

Plastry FatBlocker Patches można kupić za pośrednictwem Internetu, co oczywiście przemawia na korzyść producenta. Niestety tego samego nie można napisać o cenie…. 137 złotych za opakowanie odpowiadające 14-dniowej kuracji – co jest moim zdaniem to grubą przesadą!

FatBlocker Patches – forum

FatBlocker Patches to stosunkowo nowy preparat, o czym świadczą tego typu wpisy,

które jak widać pozostają bez odpowiedzi. Oczywiście możemy zasugerować się opiniami użytkowników stosujących plastry innych firm – ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że jest ich całkiem sporo.

 • Catch me, Patch me
 • Sliminazer
 • Wonder Patch
 • Flimsy
 • Slim Sticks

Aczkolwiek należy wziąć poprawkę na to, że każdy z produktów posiada inny skład…. Czyżby zakup FatBlocker Patches był jednym rozsądnym wyjściem z tej sytuacji? Niekoniecznie.

Plastry odchudzające – poznaj opinię specjalisty 

Zanim zdecydujecie się na ten krok (zakup FatBlocker Patches) zapoznajcie się proszę z bezstronną opinią specjalisty.

Plastry odchudzające – alternatywa

Z powyższej wypowiedzi wynika, że bardzo dobrą alternatywą dla plastrów wyszczuplających są tabletki. Hm… pytanie brzmi: które? Wybór tabletek na odchudzanie jest ogromny. Skąd mamy wiedzieć, które odchudzą nas z tłuszczu, a które z pieniędzy? 😉 Decyzję o ich zakupie warto poprzedzić specjalistyczną lekturą. W tym momencie chcielibyśmy Was zachęcić do zapoznania się z rankingiem suplementów na odchudzanie.

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+