Olej arganowy – właściwości i zastosowanie

Pochodzący z Maroka olej arganowy cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością wśród producentów kosmetyków. Na sklepowych półkach możemy znaleźć kremy, balsamy, maseczki, odżywki do włosów i wiele innych produktów zawierających olej arganowy. Jakie właściwości posiada ten cenny składnik? Czym wyróżnia się na tle innych olejów kosmetycznych i jak go stosować w samodzielnej formie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części artykułu.

Read moreOlej arganowy – właściwości i zastosowanie

Zdradziłam męża i jestem w ciąży…

Jak wybrnęłam z kłopotu? Otóż moja historia jest trochę dłuższa:

Z mężem znaliśmy się od około 10 lat, małżeństwem byliśmy od 4 lat. Jędrzej pochodzi z Europy Wschodniej dokładnie z Ukrainy, a przyjechał do Polski tu jako student. W końcu nie ukończył studiów i rozpoczął pracę. Już dawno mieliśmy plany na wspólne życie, ale nie planowaliśmy małżeństwa, byliśmy razem, chcieliśmy wspólny dom, dziecko i wszystko szło zgodnie z planem. Wszystko było idealne. Poznał moją rodzinę, kochali go, wszystko szło świetnie. Cóż, mniej niż miesiąc przed ślubem okazało się, że jestem w ciąży. Nic wielkiego, trochę zmiana naszego planu, ale to w końcu życie. Używaliśmy prezerwatyw, ale cokolwiek by się nie wydarzyło, mogło się zdarzyć, tym bardziej, że kilka razy zamiast gumek użyliśmy metody „wyciągnij przed”.

Read moreZdradziłam męża i jestem w ciąży…

„Nie mam pieniędzy” – co robić?

Jestem młodą, energiczną osobą, mam wykształcenie i niestety pracuję za minimalną krajową. Mąż jako pracownik fizyczny zarabia trochę lepiej ale bardzo nieregularnie, mamy wspaniałą córeczkę, mieszkanie na kredyt i… nie mam pieniędzy, nie starcza mi na życie i nie wiem już co robić. Wszystkie nasze pieniądze idą na rachunki i kredyt i na życie zostaje około 600-800zł/miesiąc. Mieszkania nie możemy sprzedać, bo kredyt jest we frankach i po sprzedaży musielibyśmy jeszcze 40.000 dopłacić by spłacić bank, natomiast wtedy musielibyśmy coś wynająć, a wynajem jest jeszcze droższy niż rata kredytu. Sprzedałam już wszystko co mogłam i jestem na skraju wyczerpania nerwowego – co robić ?? Znajoma podpowiedziała mi, że zawsze mogę zmienić branżę i zamiast pracować w księgowości mogę pracować w salonie dla dorosłych i tańczyć na rurce lub inne usługi, i że tam się dużo lepiej zarabia, ale nie wydaje mi się to dobrym pomysłem, bym zarabiała na życie ciałem, nie po to kończyłam studia (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) by teraz spaść tak nisko. Czytałam wiele poradników na sieci typu jak dorobić do pensji, czy jak szybko zarobić pieniądze. Szczególnie w tym drugim było kilka ciekawych pomysłów, ale niestety nie dla mnie. nie znam się ani na ogrodach, ani nie jestem stworzona do ciężkich prac siłowych

Read more„Nie mam pieniędzy” – co robić?

Forskolin Diet- opinie(forum), efekty, skutki uboczne, dawkowanie

 

Z prawie dwie trzecie dorosłych w Stanach Zjednoczonych jest nadwaga lub otyłość, nie jest zaskoczeniem, że stosowanie suplementów odchudzających, takich jak forskolin Diet, jest powszechne.

Forskolin jest suplementem odchudzającym pochodzącym z rośliny. Pomoc w utracie wagi jest tylko jednym z jego właściwości leczniczych.

Tropikalna roślina Coleus od dawna jest stosowana w medycynie ajurwedyjskiej, podtypie medycyny pochodzącej z subkontynentu indyjskiego i od dawna włączona do zachodnich praktyk wellness. To jest coś podobnego do Fast Burn Extreme na odchudzanie.

Read moreForskolin Diet- opinie(forum), efekty, skutki uboczne, dawkowanie

Czerniak-objawy, leczenie, diagnoza

Czerniak jest nowotworem komórek barwnikowa albo nowotworu komórek, które rozwijają się z komórek barwnikowa. Pomimo że to kiedyś było uważane za rzadkie, roczna częstość zwiększyła się dramatycznie przez parę ostatnich dekada. Operacja jest ostatecznym traktowaniem na czerniaka wczesny-sceniczny, z medycznym zarządzaniem ogólnie zarezerwować dla leczenia leku wspomagającego zaawansowanego czerniaka.

Read moreCzerniak-objawy, leczenie, diagnoza

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+