Schudnij z Thermo Speed Extreme! Działanie, opinie, skład!

Rate this post

Poniedziałek, idealny dzień na rozpoczęcie diety. Nowy tydzień, nowa ja. A Ty dalej szukasz wymówek. Nie mam czasu, nie stać mnie. Zamiast zacząć działać, leżysz na kanapie i opychasz się pizzą, która bądź co bądź kosztuje więcej niż tabletki na odchudzanie Thermo Speed Extreme!

 Thermo Speed Extreme

A gdyby tak, połączyć przyjemne z pożytecznym? Zajadać się fastfodem, leżeć na kanapie, a pomiędzy jedną a drugą czynnością łykać  Thermo Speed Extreme? Muszę Cię rozczarować. Producent zaleca stosowanie suplementu jako uzupełnienie zbilansowanej diety. Tabletki na odchudzanie nie mają cudownej mocy. Nie działają niczym czarodziejska różdżka, za sprawą której nasza sylwetka przemieni się w tą o wymiarach 90-60-90. To byłoby zbyt piękne i z pewnością nie kosztowałoby 13 złotych…. Co nie zmienia faktu, że warto je stosować. Czy Thermo Speed Extreme to jedyny słuszny wybór? Sprawdźmy!

Olimp Thermo Speed Extreme

Olimp Thermo Speed Extreme to specjalistyczna kompozycja składników o działaniu termogenicznym. 

 • Zielona herbata
 • Gorzka pomarańcza
 • Czarny pieprz
 • Guarana
 • Kofeina bezwodna

Aczkolwiek, substancją bazową Thermo Speed Extreme jest tyrozyna. 

Tyrozyna 

Organiczny związek chemiczny odpowiedzialny za produkcję  dopaminy, noradrenaliny oraz adrenaliny. Jego niedobór może objawiać się zmęczeniem, spadkiem energii, nadwagą, a nawet depresją! W związku z czym warto zadbać o prawidłowy poziom tyrozyny w organizmie.

Olimp Thermo Speed Extreme działanie

 • przyspieszenie metabolizmu
 • wzrost energii
 • efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej

Olimp Thermo Speed Extreme sposób użycia

W tym momencie warto zaznaczyć, że suplement Thero Speed Extreme został stworzony przede wszystkim z myślą o osobach trenujących na siłowni. Stąd też poniższe zalecenia:

 • Dzień treningowy – 1,2 tabletki na czczo, 1,2 tabletki 20-30 minut przed treningiem. 
 • Dzień bez treningowy – 1,2 tabletki na czczo,  1,2 tabletki 6-7 godzin po pierwszej dawce. 

Olimp Thermo Speed Extreme cena

Tabletki  Thero Speed Extreme są sprzedawane w różnych wariantach opakowań – 30, 60, 120 kapsułek. Najbardziej korzystna cenowo jest opcja nr 3.

 

Thermo Speed Extreme opinie

Thermo Speed Extreme to popularny suplement diety. W Internecie nie brakuje opinii na jego temat. Wystarczy, że w okno wyszukiwarki wpiszemy hasło: Thermo Speed Extreme opinie. W odpowiedzi dostaniemy wykaz stron traktujących o Thermo Speed Extreme. Zachęcam do zapoznania się z zamieszczonymi na nich komentarzami lub do przeczytania przygotowanego przeze mnie podsumowania.

Thermo Speed Extreme to typowy spalacz tłuszczu. Tego rodzaju produkty mają to do siebie, że oprócz pozytywnego wpływu na wygląd sylwetki wywołują szereg skutków ubocznych, które w znaczący sposób mogą utrudniać codziennie funkcjonowanie.

 • zawroty głowy
 • mdłości
 • przyspieszona akcja serca
 • uczucie przeszywającego gorąca
 • bezsenność

Po drugie, jego suplementacja ma sens tylko i wyłącznie u osób trenujących na siłowni lub regularnie uprawiających sport!

Thermo Speed Extreme – czy warto?

Thermo Speed Extreme to preparat godny uwagi, aczkolwiek w porównaniu do innych środków odchudzających wypada słabo. Konieczność trzymania ścisłej diety, regularne treningi. Wątpliwości budzić mogą również wspomniane skutki uboczne…. Czy warto ryzykować zdrowie i dobre samopoczucie dla szczupłej sylwetki? Zdecydowanie nie. Odchudzanie jeśli ma być skuteczne, musi sprawiać Ci przyjemność. Być może w tym momencie brzmi to dla Ciebie absurdalnie, ale to prawda. Poświęć mi proszę jeszcze chwilę, a przekonasz się że mam racje.

Przyjemne odchudzanie

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, dlaczego Twoja kolejna próba odchudzania zakończyła się fiaskiem? Odpowiedź jest prosta. Źle podeszłaś do tematu. Jestem pewna, że:

a. stosowałaś restrykcyjną dietę – owocowa, warzywna, Dukana, 1000 kalorii
b. oszukiwałaś samą siebie – teoretycznie byłaś na diecie, a praktycznie sałatkę zagryzałaś czekoladą

Pamiętaj, skuteczna dieta to taka, którą jesteś w stanie utrzymać. Dlatego nie zakładaj z góry, że do końca życia nie zjesz słodyczy. To nierealne. Zastanów się czy będziesz w stanie odmówić sobie sernika przy wigilijnym stole, cukierka którym obdaruje Cię koleżanka z okazji imienin? Nie sadzę. 

Odchudzanie jest proste. Wystarczy zacząć odżywiać się w myśl zasady 80/20.

 • 80% naszego menu stanowią produkty zdrowe i pełnowartościowe a 20% rezerwujemy na przyjemności. 

Ok, kwestię diety mamy już za sobą. Teraz przyszedł czas na aktywność fizyczną. Wiem, że nie lubisz ćwiczyć… Ale uwierz mi, warto się ruszać. Chociażby dlatego, że wtedy można więcej zjeść. 😀 Wzrasta nasze zapotrzebowanie energetyczne, metabolizm działa sprawniej. 

Teraz przyszedł czas na suplementację. Tabletki na odchudzanie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które:

 • które chcą przyspieszyć proces redukcji
 • nie tracą na wadze pomimo stosowania diety 
 • mają za mało motywacji do odchudzania

Choć na ryku farmaceutycznym znajdziemy mnóstwo tego typu preparatów, tylko kilka z nich zasługuje na uwagę. Poniżej znajdziecie listę tych, w które warto zainwestować. 

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+