Tonisol – tabletki na bezsenność i skołatane nerwy. Przeczytaj i sprawdź czy są skuteczne!

Rate this post

 

Keep calm and Carry On… Jedno z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych haseł. Zostało wymyślone w 1939 roku z inicjatywy brytyjskiego rządu. Miało motywować do działania, być wsparciem w trakcie jakże trudnego dla całego świata czasu – czasu II wojny światowej. Dzisiaj ma zgoła inną misję. Bawi, cieszy, a zarazem wzrusza. A przy okazji zaskakuje. Przez ostatnie kilkanaście lat powstała niezliczona ilość oryginalnej wersji. Chociażby: Keep calm and sleep all night. Przesłanie bliskie wielu Polakom.

Bezsenność 

Co czwarty mieszkaniec naszego kraju zmaga się z bezsennością – tak wynika z najnowszych badań CBOS. Eksperci są zgodni – jesteśmy jednym z najgorzej śpiących narodów w Europie! Co gorsza, problem będzie narastał. Współczesny styl życia nie sprzyja odpoczynkowi. Pracujemy po kilkanaście godzin dziennie – wszystko po to, by sprostać powszechnie narzuconym normom. Niezależna kobieta, dobrze zarabiający mężczyzna…Jak nie zatracić się w tym całym pędzie i zadbać o swój organizm? Metod jest wiele. Aczkolwiek z perspektywy „koropo-szura” tylko nieliczne wchodzą w grę. Sport, regularne posiłki – nie znajdujemy chwili dla rodziny czy znajomych, a zatem jakim cudem mielibyśmy znaleźć czas na siłownię czy przygotowywanie zdrowych dań? Zazwyczaj jemy w biegu, najczęściej McDonalds’a. Wytchnienia szukamy w łóżku. Problem w tym, że pomimo usilnych prób sen nie przychodzi. Przekręcamy się z boku na bok. Natrętne myśli nie pozwalają nam zasnąć. Kredyt, rata za samochód. Pomocy szukamy w aptece. Czy ogólnodostępne preparaty ziołowe są w stanie nam móc? Ukoją nerwy i ułatwią zasypianie?

Tabletki nasenne

Oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy – zmniejszą napięcie, relaksują i odprężają, ułatwiając tym samym proces zasypiania. W aptekach są sprzedawane dwa rodzaje preparatów – wspomniane przeze mnie tabletki ziołowe oraz te dostępne tylko i wyłącznie na receptę, posiadające w swoim składzie mocniejsze, często chemiczne substancje, które w wielu przypadkach mogą doprowadzić do uzależnienia! Najbardziej niebezpieczne są tzw. barbiturany. Radziłabym trzymać się od nich z daleka.

Tabletki nasenne bez recepty

Tabletki nasenne bez recepty są o wiele bardziej bezpieczną opcją. W większości nie uzależniają i nie wywołują skutków ubocznych. Właśnie – w większości. A jak powszechnie wiadomo, zawsze znajdzie się jakiś wyjątek od reguły. Czy będzie nim popularny Tonosiol – popularny środek ziołowy? Sprawdźmy!

Tonisol przeznaczanie 

Tonosiol sprawdzi się u osób zmagających się z:

 • okresowym przemęczeniem
 • nadmiernym stresem
 • utratą energii
 • obniżoną chęcią do działania
 • bezsennością

Tonisol skład 

Tonisol uzupełni niedobory witamin minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu – w tym ośrodkowego układu nerwowego, który odpowiada za nasze samopoczucie w ciągu dnia oraz jakość snu w nocy.

 • L-tryptofan – dodaje energii, poprawia nastrój.
 • Inozytol – czyli inaczej mówiąc witamina B8 – pomaga walczyć ze stresem czy przemęczeniem. Obniża ciśnienie krwi, ułatwiając tym samym zasypianie.
 • Niacyna – chroni przed nerwicą i depresją. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu.
 • Witamina B6 –  taka mała ciekawostka na koniec – pomaga zapamiętywać sny! Tak przynajmniej wynika z badań australijskich naukowców.

Tonisol sposób użycia

Zaleca się przyjmowanie max. 2 tabletek dziennie popitych dużą ilością wody!

Tonisol cena

Opakowanie tabletek Tonisol (50 sztuk) kosztuje 17 złotych. Problem w tym, że będziemy musieli nieźle się natrudzić, aby je zdobyć. W aptekach internetowych pojawia się taki oto komunikat.

Możemy czekać na to aż Tonisol zostanie przywrócony do oferty lub zainwestować w inny preparat. Pierwszy jaki przychodzi mi na myśl to Melatolin Plus. Z opinii zamieszczonych w Internecie wynika, że jest naprawdę skuteczny!

Melatolin Plus opinie

Na dowód zamieszkam komentarze, które udało mi się znaleźć w sieci.

I co Wy na to? Zachęceni? Bo ja owszem! Postanowiłam nieco bliżej przyjrzeć się temu preparatowi. Szczegółowo przeanalizować jego skład oraz działanie. Jeżeli również Was to interesuje, przeczytajcie dalszą część tekstu.

Melatolin Plus skład

Formuła preparatu bazuje na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego wzbogaconych o dodatek takich substancji, jak:

 • Melatonina – strażnika snu, reguluje dobowy cykl organizmu. Gwarantuje mocny i regenerujący sen oraz produktywny dzień.
 • L-tryptofan – aminokwas niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Chroni nas przed destruktywnym działaniem stresu.
 • L-teanina – organiczny związek chemiczny, którego źródłem jest m.in. zielona herbata. Stąd też jego właściwości relaksujące, odprężające, wyciszające.
 • Kwas gamma-aminomasłowy (GABA) – najnowsze badania naukowe wykazały, że osoby zmagające się z niedoborem kwasu gamma-aminomasłowego gorzej radzą sobie ze stresem oraz częściej zapadają na choroby psychosomatyczne – nerwicę czy depresję. A zatem konieczne musimy zadbać o jego prawidłowe stężenie w organizmie!
 • Witamina B6 – niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Wpływa na nastrój, jakość snu, a nawet poziom odczuwania bólu!

Melatolin Plus działanie

 • ułatwia zasypianie
 • wydłuża czas trwania fazy REM
 • pozwala przejść z trybu „online” na „offline” – pomaga pozbyć się zaprzątających naszą głowę uporczywych myśli
 • zmniejsza negatywne skutki pracy w systemie zmianowym oraz imprezowego stylu życia
 • pozytywnie wpływa na samopoczucie – dodaje energii, poprawia nastrój

Melatolin Plus efekty

Efekty działania Melatolin Plus są widoczne już pierwszego dnia kuracji – 98% pacjentów przesypia całą noc, co przekłada się na zwiększenie produktywności w ciągu dnia! Znikają problemy z koncentracją czy zapamiętywaniem.

Melatolin Plus sposób użycia

Weź dwie tabletki Melatolin Plus 30 minut i poczuj jak Twoje ciało zapada w stan błogiego relaksu. Gwarantuje Ci że spokojnie prześpisz całą noc, a rano obudzisz się wypoczęta i pełna energii.

Niebezpieczna bezsenność 

Większość z nas bagatelizuje problem bezsenności, kompletnie nie zdając sobie z konsekwencji do jakich może doprowadzić!

 • zawał serca
 • deprejsa
 • nerwica
 • nadciśnienie
 • otyłość
 • cukrzyca typu II
 • zaburzenia lękowe

Pamiętaj, możesz się przed nimi uchronić. Zamów Melatolin Plus z 20% rabatem i przekonaj się jakie to proste!

 

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+