Co zrobić, żeby żona częściej się kochała?

Rate this post

Kobiety i mężczyźni bardzo różnią się jeśli chodzi o sferę postrzegania seksu. U mężczyzn jest to sprawa bardziej fizjonomii u kobiet zaś bardziej sprawa psyche.
A więc jeśli chcemy żeby nasza kobieta miała większe pragnienie zbliżenia, mężczyzna musi zadbać o jej dobre samopoczucie i nastawienie w ogóle do wszystkiego. Kobieta jest przede wszystkim sterowana w trybie 28 dniowym poprze stopniowe uwalnianie się wielu hormonów. Najbardziej i najłatwiej będzie Panu rozgrzać kobietę w połowie i drugiej fazie cyklu. Wiąże się to z uwolnieniem jajeczka gotowego do zapłodnienia.
Sama natura dba o to abyśmy się skutecznie rozmnażali.

Teraz podam parę zachowań mężczyzn, które sprzyjają przychylniejszemu spojrzeniu kobiety i powodują u niej zrelaksowanie i pozwolenie na uwolnienie się hormonów odpowiadających za strefę erogenną. Jest to odpowiedź na nurtujące pytanie dlaczego żona nie chce się kochać. Wszystko zaczyna się kilka godzin wcześniej, przyjmijmy, że mamy cudowny poranek, świeci słońce, lub pada deszcz – też dobrze.
Zaczynamy od delikatnego masażu jeszcze w łóżku lub od masażu stópek przy porannej kawce.
A jeszcze lepiej to tą kawkę podać do łóżka.
Oczywiście zostawiamy kobiecie strefę komfortu na przykład, żeby wzięła prysznic, wykonała makijaż lub inne ulubione poranne czynności.

Taki prysznic również można rano wziąć razem jako początek czegoś najlepszego za kilka godzin. Jak mamy więcej czasu to możemy przygotować lekkie śniadanko i to też najlepiej razem. Taka sytuacja pozwala nam się mimowolnie dotykać, przytulać i ocierać o siebie. Pobudzamy w ten sposób ukryte pragnienia kobiet i jej strefy erogenne.
Kolejnym fajnym sposobem na zbliżenie jest wspólne obejrzenie filmu. Zazwyczaj para nie wytrzymuje do końca a o to przecież chodzi. Możemy też wspólnie wybrać się na spacer, do kina, parku – szczególnie jak jest zimno. Po przyjściu do domu parzymy rozgrzewająca herbatkę i rozgrzewamy się nawzajem.

Kobiety uwielbiają też otrzymywać prezenty i być rozpieszczane – wystarczy chociażby czerwona róża, pachnący balsam, perfumy, czyli coś co będzie tylko dla niej od Ciebie. Na pewno od razu się spryska nowym zapachem i będzie Ci pokazywać czy ładnie pachnie a Ty będziesz ja podziwiać i się zachwycać oraz mówić jaka jest kusząca i pachnąca.
Co zrobić, jeśli żona nie chce się kochać?

Czasami żona nie chce się kochać, ponieważ uważa się za nieatrakcyjną . Pozwól jej poczuć się piękną i pożądaną. Kup jej piękną bieliznę, zrób masaż. Postaraj się kochać się z nią długo i namiętnie – jak dawniej, żeby nie było to na szybko i byle jak.

Dobrym rozwiązaniem jest również wspólny wyjazd, który służy odprężeniu, relaksowi i swobodzie.
A jak macie dzieci to jest może ktoś kto chętnie zaopiekuje się pociechami, żebyście mieli czas dla siebie a Wy odwdzięczycie się tym samym. Przede wszystkim daj kobiecie i żonie do zrozumienia, że jest dla Ciebie jedyna, najważniejsza i najpiękniejsza, a Ona odwzajemni Twoje uczucia.

Dodaj komentarz

Zamów suplement na odchudzanie SlimBerry z atrakcyjnym rabatem!Kup SlimBerry
+