Dla kogo marynarka slim fit? Modne marynarki dla mężczyzn na każdą sylwetkę!

Marynarka to niezastąpiony element garderoby każdej męskiej szafy. Jeśli szukasz odpowiedniego modelu dla siebie, musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim krój. Modne marynarki wyglądają świetnie, ale dowiedz się, jaką Ty powinieneś wybrać, aby prezentować się nienagannie!

Marynarki slim fit – dla kogo moda męska o dopasowanym kroju

Dopasowany krój, który doskonale podkreśla sylwetkę jest przeznaczony dla panów o szczupłej, a nawet bardzo szczupłej budowie ciała. Jeśli masz kłopot ze znalezieniem marynarki, to ten krój jest stworzony właśnie dla Ciebie! Zarówno cały garnitur dla mężczyzn, jak i sama marynarka mogą mieć przylegający krój. Kiedy kupujesz komplet – spodnie i marynarkę, pamiętaj też o innych kwestiach. Brustasza w marynarce powinna być raczej nieduża i minimalistyczna. Aby optycznie poszerzyć szczupłą sylwetkę, wybieraj marynarki slim fit z kieszeniami, które mają patki. Jeżeli chcesz otrzymać przeciwny efekt i wyszczuplić sylwetkę, wówczas zdecyduj się na kieszenie cięte. Modne marynarki o kroju slim fit nie są dla wszystkich. Gdy masz normalną wagę i klasyczną sylwetkę, możesz zdecydować się na garnitur dla mężczyzn o kroju regular fit.

Moda męska – modne marynarki

Obecnie odchodzi się od szerokich klap i szerokich rękawów. Marynarka slim fit nie jest dla wszystkich, jak było to powiedziane, ale to nie znaczy, że inni są skazani na zbyt obszerne, workowate modele! Nawet gdy mężczyzna nie należy do najszczuplejszych, w obszernym garniturze nie będzie wyglądał dobrze. Dla panów o mniej proporcjonalnych sylwetkach poleca się garnitur dla mężczyzn, lub marynarkę, która jest szyta na miarę. Co prawda, takie rozwiązanie jest kosztowne, ale efekty są naprawdę niesamowite. W garniturze na miarę, czujesz się swobodnie i na luzie, a poza tym wyglądasz naprawdę doskonale!