Jak ubierać się tanio i stylowo

Nie każda dziewczyna może sobie pozwolić na ubieranie się w stroje znanych projektantów. Ale jednocześnie przytłaczająca większość chce wyglądać atrakcyjnie, nawet jeśli nie ma pieniędzy na drogie nowe ubrania. Jak nie wydać połowy pensji na garderobę i zachować styl?

Wyprzedaże

Dodaj ulubione sklepy internetowe do zakładek i odwiedzaj je w trakcie wyprzedaży, zwykle pod koniec sezonu. To właśnie podczas „wyprzedaży” można zgarnąć za grosze dobrą i ładną rzecz. Najważniejsze, żeby nie tracić głowy i nie kupować dziesiątego swetra ani piętnastej koszulki, jeśli mamy podobne w naszej garderobie.

Stwórz swoją własną konwencję

Styliści na całym świecie powtarzają nam, że podstawą każdej garderoby jest klasyka. Innymi słowy, proste rzeczy o spokojnych odcieniach, które można łatwo ze sobą łączyć. Z ich pomocą raz na zawsze zapomnisz o popularnym problemie „nie mam co na siebie włożyć”.
Zanim wydasz pieniądze na ekstrawagancką rzecz, zastanów się, ile razy będziesz ją nosić? Na pewno masz już w swojej szafie stroje, założone tylko raz, których zakupu żałujesz. Dawno nie noszone ubrania możesz sprzedać przy pomocy tak modnych ostatnio aplikacji jak Vinted, Zalando lub OLX, a za zarobione pieniądze możesz kupić rzeczy, o których od dawna marzyłaś.

Baw się akcesoriami

Nawet najprostszy wygląd na pierwszy rzut oka będzie wyglądał drogo i stylowo, jeśli wzbogacisz go dodatkami. Nieco większe kolczyki lub kilka pierścionków, jasna torebka, a nawet apaszka – wszystko to doda pikanterii Twojej stylizacji, a ty poczujesz się pewna siebie. Najważniejszą kwestią, jeżeli chodzi o akcesoria, to nie przesadzać i mieć wyczucie smaku.
Zatem do dzieła ! Stwórz swój własny styl. Mam dla Ciebie zadanie na ten weekend. Sprawdź, czy uda Ci się ubrać od stóp do głów jak gwiazda Hollywood za mniej niż 1000 PLN. Podejmiesz to wyzwanie?